-
Drinkin' Pretzel - Honey Mustard & Onion
Regular price From $4.25 USDRegular priceUnit price perSale price From $4.25 USD -
Drinkin' Pretzel - HOT Honey Mustard & Onion
Regular price $5.95 USDRegular priceUnit price perSale price $5.95 USD -
Drinkin' Pretzel - Krab
Regular price From $4.25 USDRegular priceUnit price perSale price From $4.25 USD -
Drinkin' Pretzel - Original (Zesty)
Regular price From $4.25 USDRegular priceUnit price perSale price From $4.25 USD -
Drinkin' Pretzel - Ranch Dill
Regular price From $4.25 USDRegular priceUnit price perSale price From $4.25 USD -
Drinkin' Pretzel - Sea Salt Caramel
Regular price From $5.95 USDRegular priceUnit price per$5.50 USDSale price From $5.95 USD -
Drinkin' Pretzel - Smoked Cheddar
Regular price $5.95 USDRegular priceUnit price perSale price $5.95 USD -
Drinkin' Pretzel - Smoked Cheddar Bacon Ranch
Regular price From $4.25 USDRegular priceUnit price perSale price From $4.25 USD -
Drinkin' Pretzel - Spicy Dill Pickle
Regular price From $5.95 USDRegular priceUnit price perSale price From $5.95 USD -
Drinkin' Pretzel - Spicy Smoked Cheddar
Regular price $5.50 USDRegular priceUnit price perSale price $5.50 USD -
Fall Favorites Granola Assortment
Regular price $29.70 USDRegular priceUnit price perSale price $29.70 USD -
Fall Spice Granola
Regular price $6.95 USDRegular priceUnit price perSale price $6.95 USD -
Fireside Trio Nut Assortment
Regular price $65.70 USDRegular priceUnit price perSale price $65.70 USD -
Flavored Hard Pretzels Party Box Assortment (100-1.5oz Bags)
Regular price $100.00 USDRegular priceUnit price per$100.00 USDSale price $100.00 USD -
Flavored Hard Pretzels Party Box Assortment (60-1.5oz Bags)
Regular price $60.00 USDRegular priceUnit price per$60.00 USDSale price $60.00 USD -
Fundraising Information - Raise Funds the Delicious Way!!
Regular price $0.00 USDRegular priceUnit price perSale price $0.00 USDSold out -
Handcrafted Energy Bites
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price perSale price $6.00 USD -
Honey Almond Granola
Regular price $6.95 USDRegular priceUnit price perSale price $6.95 USD -
Market Favorites Granola Assortment - Market Collection
Regular price $29.70 USDRegular priceUnit price perSale price $29.70 USD -
Marshmallow Krispy Pull Apart Treats
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price perSale price $8.00 USD



















